logo header american advenure bile

work and travel

cena programu

cena work and travel

Se skrytými poplatky si u nás hlavu lámat nemusíš. Vydej se do USA jako plavčík s nejvýhodnějšími podmínkami. Naše programová cena je nejvýhodnější v Česku a na Slovensku. 

Zajímá tě kolik stojí zúčastnit se programu Work & Travel, ale máš zamotanou hlavu ze všech různých poplatků? U nás se ti to nestane. Razíme transparentní cenovou politiku. Připravili jsme pro tebe tři balíčky. Ty se řídí jednoduchým pravidlem. Čím dříve se do programu přihlásíš, tím je cena nižší. Díky tomu víš přesně, kolik zaplatíš a nemusíš se bát žádných skrytých poplatků. Navíc, v případě, že máš zájem pouze o American Red Cross plavčické certifikáty nabízíme i možnost absolvování pouze samostatného kurzu. Naše kurzy sekonají každoročně na konci března. Na výběr budeš mít buď Prahu, nebo Bratislavu. Takže, ať už se chceš jen nezávazně informovat, nebo se rovnou přihlásit, neváhej nás kontaktovat.

Naše balíčky

Při podpisu smlouvy je potřeba zaplatit registrační poplatek. Čím dříve se přihlásíš, tím je cena nižší.

S jakými dalšími náklady je třeba počítat?

Letenka – 11.000 Kč až 14.000 Kč

Cena zpáteční letenky na východní pobřezí USA se pohybuje zhruba mezi 11.000 Kč až 14.000 Kč, v závislosti na přesných termínech a destinaci.

Ambasáda – $160

Poplatek za J­1 vízum je $160 a platí se přímo americké ambasádě. Poradíme Ti jak ho zaplatit a přihlásíme tě na pohovor na termín, který ti bude nejvíce vyhovovat.

SEVIS – $35

Student and Exchange Visitor Information System. Cena tohoto poplatku je $35. Je to online systém, který využívá Department of Homeland Security na získání informací o lidech, kteří vstupují na území USA na F-1, M-1 a J-1 víza. Do tohoto systému uvedeš do 10 dnů od svého příchodu do USA informace o adrese svého pobytu, zaměstnavateli, kontakt na tebe a na tvojí kontaktní osobu. Později se v průběhu léta musíš do systému jednou měsíčně přihlásit. Na tuto povinnost budeš dostávat na email upozornění od svého vízového sponzora.

plavčický kurz

Pokud nemáš zájem o celý program, ale pouze o certifikáty, tak se nám ozvi a domluvíme se na detailech. Cena samostatného kurzu je 5.500 Kč.

Sleva pro second timery

Second timer je student, který již léto v USA jako plavčík absolvoval a má platný American Red Cross certifikát. Platí i pro zájemce z jiných agentur. Pokud podmínky splňuješ, získáš slevu 5.500 Kč.

Sleva pro skupiny

Jestli jste parta 3 a více kámošů, všichni získáte slevu 1.799 Kč z programového poplatku.