logo header american advenure bile

my jsme
american adventure

O nás

kdo jsme

O nás

Krátce o nás. Jsme česko-slovenská Work&Travel agentura. Nabízíme zprostředkování práce bazénových plavčíků v USA a organizujeme plavčické kurzy amerického červeného kříže.

Krátce po začátku studia na vysoké škole jsme vycestovali do USA za prací plavčíka. Postupem času jsme si v pool byznysu prošli několika různorodými pozicemi. Od supervisora, přes safety inspectora,
po international coordinatora na HR oddělení.

Později se z nás stali certifikovaní lifeguarding instruktoři amerického červeného kříže a v roce 2014 jsme začali spolupráci s jednou z největších plavčických společností v USA. V současnosti máme už jako American Adventure s.r.o. na výběr dva ověřené zaměstnavatele ze kterých si studenti mohou vybrat a zažít svoje vysněné americké léto.

w

neustálá podpora

Ať už před odletem, nebo už v průběhu tvého pobytu v USA, stačí když se nám ozveě a my se budeme snažit odpovědět do 24 hodin.

Osobní přístup

Studenti pro nás nejsou jen číslo.
Na začátku s tebou prokonzultujeme tvoje možnosti a v průběhu programu se snažíme být maximálně transparentní.

cenné zkušenosti

Sami jsme jako plavčíci v USA pracovali. Připravíme tě na vše, co tě čeká a přidáme plno rad a osobních zkušeností.

Mgr. Karina Petryna

Mgr. Karina Petryna

Certifikovaná instruktorka amerického červeného kříže. Stará se o pohovory, dokumenty a komunikaci se studenty a americkými sponzory. Přes léto se na ní můžete obrátit přímo v USA.

Bc. Serhij Petryna

Bc. Serhij Petryna

Certifikovaný instruktor amerického červeného kříže. Má na starosti marketing, technické záležitosti a web. Přes léto se na něj můžete obrátit v USA.